Książki w dobrej cenie

Kupuję przede wszystkim w Internecie, oszczędza to mój czas i pieniądze.

Książki drukowane w http://selkar.pl/.

Mają dobre ceny, dużą ofertę, zróżnicowane opcje dostawy (obecnie już od 4,99 zł). Ponadto jestem zapisana na ich newsletter, dzięki czemu często dostaję możliwość kupienia książek z rabatem kilkunastu procent od ceny na stronie. Innym sposobem uzyskania lepszej ceny, jest wyszukanie najdroższej książki na http://www.ceneo.pl/ i z tej strony wejście do księgarni. W ten sposób dostajemy preferencyjną cenę – ale uwaga – tylko na jedną książkę i nie można równocześnie skorzystać z rabatu.

E-booki w http://www.publio.pl/.

Kupuję raz a mam dostęp równocześnie do formatów: EPUB, MOBI oraz PDF, jeśli jest. Wszystkie moje zakupy są przechowywane w ich serwisie, gdzie mogę je segregować układając na półkach wirtualnej biblioteki. Mają dużą ofertę i nieustanne promocje na stronie. Jak się na bieżąco śledzi ich ofertę, to naprawdę można kupić fajne książki w dobrych cenach. Tu również korzystam z newslettera.

Ostatnio kupiłam też kilka pozycji w https://www.zlotemysli.pl/. Specjalizują się w wybranych dziedzinach dotyczących m.in. rozwoju, finansów, biznesu. Za to trafiając na promocję, można u nich kupić książkę w preferencyjnej cenie, dostając przy tym e-booka gratis. Osoby zaradne, akceptujące czytanie e-booków, mogą sprzedać książkę papierową na Allegro, a korzystać jedynie z wersji elektronicznej. Uzyskując ostatecznie świetną cenę za swój zakup.

Zdaję sobie sprawę, że zakupy w wymienionych tu księgarniach mogą nie być w danej chwili najtańsze na rynku. Ale dla mnie ważne jest, żeby nie przerzucać się co chwilę do nowych serwisów, bo czas to też koszt. Stąd zwracam uwagę na księgarnie z dużą ofertą, w dobrej cenie i z dobrą obsługą. A przy tym okazuje się, że odpowiednio zarządzając procesem zakupów, można w niektórych miejscach uzyskać naprawdę dobrą cenę.

Czy warto się tak bawić? Sprawdźmy, jak wyglądają ceny w dniu dzisiejszym.

Książka, Robert Kiyosaki, Niesprawiedliwa przewaga

  • Empik – 42,49 zł książka,
  • Selkar – 37,80 zł książka,
  • Selkar ze strony Ceneo – 30,24 zł książka,
  • Empik – 36,99 zł e-book,
  • Złote Myśli – 29,60 zł e-book
  • Złote Myśli – 37,60 zł książka + e-book gratis (odsprzedaj książkę za 22,60 zł to e-book będziesz miał za jedyne 15 zł).